آمنه مرادی
آمنه مرادی

آمنه مرادی

Amene Moradi

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

آمنه مرادی (به انگلیسی: Ameneh Moradi) هنرمند ایرانی است.

 
آمنه مرادی بازیگر سینما و تلویزیون است. از مهم‌ترین آثار آمنه مرادی می‌توان به بازیگری در فیلم ده 10 ، ساخته عباس کیارستمی اشاره کرد.

 
آمنه مرادی در سال 1381 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم آمنه مرادی در این سال، بازیگری در فیلم ده به کارگردانی عباس کیارستمی محسوب می‌شود.

 
شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آمنه مرادی بازی در فیلم ده بوده است. آمنه مرادی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1381 فیلم ده نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با عباس کیارستمی همکاری داشته است. آمنه مرادی توانست با بازی در فیلم ده تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مانیا اکبری، عباس کیارستمی، امین ماهر و کامران عدل بر تجارب او افزود.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در imdb

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang