کامبیز حسینی
کامبیز حسینی

کامبیز حسینی

Kambiz Hosseini

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر، طنزپرداز، نویسنده و مجری رادیو و تلویزیون

 

معرفی:

کامبیز حسینی (به انگلیسی: Kambiz Hosseini) هنرمند ایرانی ، متولد 10 مرداد 1354 در رشت استان گیلان است.

 
آقای کامبیز حسینی بازیگر، طنزپرداز، نویسنده و مجری رادیو و تلویزیون اهل ایران ساکن آمریکا است. عمده شهرت او به دلیل اجرای برنامه تلویزیونی پارازیت بوده است. از کارهای دیگر او می‌توان به اجرای برنامهٔ پولتیک و در ساعت 5 عصر نام برد.

 
کامبیز حسینی تاکنون در چندین فیلم سینمایی به عنوان بازیگر ایفای نقش داشته است که از میان آن‌ها می‌توان به ؛ خانواده 2018 – هیچ چیز در اینجا اتفاق نیفتاده است 2016 – گلاب 2014 و… اشاره نمود.

 
کامبیز حسینی در سال 2013 به‌دلیل دفاع از آزادی بیان، برندهٔ جایزهٔ گزارشگران بدون مرز شد. این جایزه به کسانی تعلق می‌گیرد که برای دفاع از آزادی و گسترش آن در سراسر جهان تلاش کنند. او در اینباره گفته است که:
«من این جایزه را می‌خواهم تقدیم کنم به مخاطبان برنامه‌هایم که از زمانی که کارم را شروع کردم از برنامه‌هایم به صورت مداوم و با علاقه حمایت کردند. آنها باعث شدند که این جایزه به من تعلق بگیرد و من از حُسن توجه آنها انرژی می‌گیرم و برایشان احترام فراوانی قائل هستم.»

 
کامبیز حسینی در سال 2012 برندهٔ مدال برنز جشنوارهٔ فیلم و تلویزیون نیویورک در لاس‌وگاس برای برنامهٔ تلویزیونی پارازیت شد که در ردهٔ کمدی/طنز مورد تقدیر قرار گرفت. او همچنین برندهٔ جایزهٔ مدال طلای صدای آمریکا برای برنامهٔ پارازیت شد.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در ویکی‌پدیا

 
صفحه در IMDB

 
• اینستاگرام:
kambizhosseini@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang