بهاره صدیقی
بهاره صدیقی

بهاره صدیقی

Bahare Sedighi

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

بهاره صدیقی (به انگلیسی: Bahareh Sedighi) هنرمند ایرانی، متولد 1366 در تهران است.

 
خانم بهاره صدیقی از جمله هنرمندانی است که از کودکی هنر بازیگری را آغاز نموده است.

 
او در «بچه‌های آسمان» نقش زهرا را ایفا کرد. اما پس از بازی در این فیلم دیگر چندان خبری از کارهای بعدی او نبود و به دنبال زندگی خود رفت. وی دلیل دوری از دنیای بازیگری را اشتغال به تحصیل و کنکور عنوان کرده است.

 
در زمان بازی در فیلم تنها 9 سال سن داشته است. او می‌گوید: «فضای زندگی واقعی من با فیلمی که بازی کردم بسیار متفاوت بود. »

 
همچنین می‌گوید در مورد کارهای سینمایی پیشنهادهایی داشت و در اوایل با مجید مجیدی در مورد آنها صحبت می کرد تا ایشان در مورد کارهای پیشنهادی نظر بدهد اما دیگر فیلمی بازی نکرد. «بچه‌های آسمان» اولین فیلم ایرانی است که به عنوان پنج نامزد نهایی جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان در سال 1998 انتخاب شده بود و همچنین جایزه های معتبری از جمله جایزه فیپرشی جشنواره بین‌المللی فیلم مونترال را به دست آورد.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang