مریم ابراهیم وند
مریم ابراهیم وند

مریم ابراهیم وند

Maryam Ebrahimvand

فهرست

تخصص:

عکاس، بازیگر، نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان

 

معرفی:

مریم ابراهیم وند (به انگلیسی: Maryam Ebrahim’vand) هنرمند ایرانی، متولد 1370 است.

 
خانم مریم ابراهیم وند متولد 1370 است که از اواخر دولت دوم محمود احمدی‌نژاد فعالیت سینمایی‌اش را آغاز کرد، اما از همان ابتدا به‌گفته خودش بر سر «مسائل مالی» با برخی مدیران سینمایی وزارت ارشاد و نزدیکان آن‌ها دچار اختلاف شد.

 
دو فیلم «پانسیون دختران» با موضوع تجاوز به دختران در ایران و «24 سپتامبر» با موضوع حادثه منا در عربستان فیلم‌هایی سینمایی هستند که در پرونده خانم ابراهیم‌وند مصادیق اتهام او ذکر شده‌اند.

 
مریم ابراهیم وند در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. او با حضور در ساختمان فاطمی اعلام کرد: من برای حل مشکلات اقتصادی کشور و جوانان می‌خواهم رییس جمهور شوم. من مدیر عامل دو شرکت اقتصادی هستم، می‌دانم که می‌توانم اقتصاد کشور را نجات دهم.

 
خانم ابراهیم وند از فیلمسازان کشور ایران بوده که سالها در این عرصه فعالیت میکند و بیشتر او را به عنوان مستندساز میشناسند.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
maryamebrahimvand.official@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang