بهرام محمدی فرد
بهرام محمدی فرد

بهرام محمدی فرد

Bahram Mohammadi Fard

فهرست

تخصص:

عکاسی،

 

معرفی:

بهرام محمدی فرد (به انگلیسی: Bahram Mohammadi Fard) هنرمند ایرانی، متولد 1337 در تهران است.

 
آقای بهرام محمدی فرد عکاسی را به طور آماتور از سال 1355 شروع کرد و در سال 1358 سرویس عکاسی روزنامه جمهوری اسلامی را با دوستانش راه اندازی کرد و به شکل حرفه ای در همان روزگار به کار عکاسی مطبوعات پرداخت.

 
در مدت زمانی که کشور درگیر جنگ بود با نشریات مختلفی همچون سروش و…همکاری داشت و بیشتر عمر عکاسی اش را در همان ایام در جبهه گذراند و قریب به هشتاد درصد عملیات‌ها حضور داشت و عکاسی کرد.

 
بهرام محمدی فرد درباره هنرش در جنگ گفته است:
«دو سال ابتدای جنگ را بیشتر همراه با دکتر مصطفی چمران در ستاد جنگ های نامنظم و آفای خامنه ای گذراندم و در عملیات خیبر دچار موج گرفتگی و چندین بار هم شیمیایی شدم..
در حادثه طبس اولین عکاس حاضر در صحنه بودم و در جنگ سی و سه روزه لبنان هم به عنوان عکاس حاضر بودم.»

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
bahram.mohammadifard@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان عکاس
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang