مسعود مرادسلیمی
مسعود مرادسلیمی

مسعود مرادسلیمی

Masoud MoradSalimi

فهرست

تخصص:

عکاسی،

 

معرفی:

مسعود مرادسلیمی (به انگلیسی: Masoud MoradSalimi) هنرمند ایرانی، متولد 8 مرداد 1342 در محله چهار باغ سنندج استان کردستان است.

 
آقای مسعود مرادسلیمی درباره خود گفته است: «در سالهای 1367 تا 1372 واحدهای عکاسی را با اساتیدی هچون: محمد ستاری، سیف الله صمدیان، محمود معالج، امیرعلی جوادیان گذراندم و به عنوان دانشجوی ممتاز فارغ التحصیل شدم. از طرف سازمان سنجش تلگرافی دریافت نمودم که بدون کنکور می توانم در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه هنر، عکاسی ثبت نام کنم و بدین ترتیب یکی از جمع هفت نفر اولین دوره کارشناسی ارشد عکاسی در ایران بودم، چون قبل از آن رشته ما اعزام به خارج داشت.

 
در سال 1378 مدرکم را گرفتم و در طی دوران تحصیل، هر هفته به سنندج باز می گشتم تا 24 ساعت موظفی را در سر کلاس درس حضور داشته باشم و دوباره به دانشگاه بر می گشتم.

 
در سالهای بعد رشته عکاسی کار ودانش ایجاد گردید و دیپلم عکاسی به فارغ التحصیلان داده می شد. دو هنرستان دخترانه کیمیا و پسرانه کاوشگران را اداره می کردم واستانداردهای عکاسی سیاه وسفید، ظهور و چاپ را به آ نها آموزش می دادم.
تعدادی از این افراد به عنوان عکاس حر فه ای، به جمع عکاسان پیو سته اند با زمان باقی مانده، به علاقه مندی هایم توجه کرده و عکاسی می کردم. طبیعت، پرتره هنرمندان و افراد شاخص، معماری قدیم سنندج و مجموعه عکس های خلاقه و موارد دیگر دغدغه های فکری من است و امیدوارم به نتیجه برسند.»

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان عکاس
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang