محسن دایی نبی

Mohsen Daeinabi

فهرست

💎 تبلیغ بنر اینستاگرام

تخصص:

خطاطی و خوشنویسی،

 

معرفی:

محسن دایی نبی (به انگلیسی: Mohsen Daeinabi) هنرمند ایرانی، متولد 1352 در تهران است.

 
آقای محسن دایی نبی با خوشنویسی پا به عرصه هنر گذاشت و در شانزده سالگی به درجه ممتاز انجمن خوشنویسان ایران دست یافت.
تحصیلات دانشگاهی اش در رشته گرافیک و کارشناسی ارشد پژوهش هنر بوده است.

 
محسن دایی نبی فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است و رتبه ممتاز انجمن خوشنویسان ایران را در سال 69 و رتبه مدرسی را درسال 75 کسب کرده است.

 
تدریس در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، برپایی نمایشگاه‌های متعدد انفرادی و گروهی داخلی و خارجی در کارنامه هنری این خوشنویس ثبت شده‌اند.

 
همچنین محسن دائی‌نبی با کسب رکورد قابل توجهی در حراج خیریه بهنام دهش‌پور خبرساز شد و در این حراج، تابلوی چهار میلیون تومانی او با 50 بار ارتقاء قیمت روبه‌رو شد و 15 میلیون و 400 هزار تومان به فروش رسید.

 
این هنرمند در آثارش، سلوک و سماعی در چرخش خطوط را به نمایش می‌گذارد که از رهگذر یک طریقت معرفت و معنا در حقیقت این هنر حاصل می‌شود.

 
محسن دایی نبی تا کنون هجده نمایشگاه انفرادی و حدود شصت نمایشگاه جمعی داخلی و برون مرزی را در کارنامه هنری خود داشته است.
در زمینه شعر و موسیقی نیز آثار منتشر شده ای دارد شامل سه کتاب شعر و سه آلبوم موسیقی که خوانندگی و بعضا نغمه سازی آنها را عهده دار بوده است.

 
آلبوم های “آخرین غزل رومی” با تنظیم پدرام درخشانی ، “گمان” با تنظیم فراز کاویانی و “امیر عشق” با تنظیم دکتر محسن جلیلی از آثار شنیداری منتشر شده اوست.

 
دائی نبی با ساز تنبور سالیانی ست که دلنوازی می کند. وی عضو انجمن طراحان گرافیک ایران و عضو انجمن خوشنویسان ایران می باشد و در نقاشیخط، صاحب سیاق است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
art.daeinabi@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

گالری لیلیت بزرگترین استارتاپ هنری و دایرکتوری و پلتفرم عرصه هنر کشور ایران در سطح بین المللی جهت همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و هنر کیست معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه‌های تماس خصوصی شماره همراه انجمن متولد اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه راه‌های تماس خصوصی سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در گذشت هنر شبکه‌های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی درگذشت آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian
هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما هنرمندان خطاطی
💎 تبلیغ بنر اینستاگرام
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR