علی دوراندیش
علی دوراندیش

علی دوراندیش

Ali Dorandish

فهرست

تخصص:

طراحی گرافیک،

 

معرفی:

علی دور اندیش (به انگلیسی: Ali Durandish) هنرمند ایرانی، متولد 1344 در سبزوار استان خراسان و درگذشته 2 آبان ماه 1390 است.

 
آقای علی دور اندیش دانش آموخته رشته گرافیک دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بود.

 
دوراندیش عضو انجمن طراحان گرافیک ایران و گرافیست آزاد بود که سال‌ها با بخش تئاتر تجربی و گروه‌های نمایشی همکاری داشت و آثار بسیاری را در این زمینه از خود به جای گذاشته است.

 
این هنرمند گرافیست، همچنین دو دوره بازرس علی‌البدل انجمن طراحان گرافیک بود و دبیری برخی از جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های گرافیک از جمله هفته طراحی گرافیک در سال 88 و نمایشگاه سالانه انجمن طراحان گرافیک را در سال 86 بر عهده داشته است.

 
دوراندیش علاوه بر طراحی پوستر در بخش لوگوتایپ، طراحی جلد و صفحه‌آرایی کتاب و مجلات نیز فعالیت داشت و در سال‌های اخیر به عنوان مدیر روابط عمومی با شرکت سوپرپایپ همکاری می‌کرد.

 
علی دوراندیش، دوشنبه 2 آبان ماه 1390 در سن 46 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان دیجیتال
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang