fa
ar tr en fa fr ru tr
لیلیت با بیش از ۴۰ هزار بازدید در هر شبانه روز از سراسر ایران و جهان و حضور در صفحه نخست جستجوی گوگل، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای اهالی هنر فراهم نماید.
رزرو نمایشگاه〕 〔ثبت اهالی هنر〕 〔تبلیغات〕 〔فراخوان و رویداد
لیلیت ثبت شده در اداره مالکیت معنوی سازمان اسناد و املاک کشور می‌باشد. 
fa
ar tr en fa fr ru tr

شیرین پرتوی

Shirin Partovi

تخصص:

طراح، گالری دار

معرفی:

شیرین پرتوی (به انگلیسی: Shirin Partovi) هنرمند ایرانی است.

خانم شیرین پرتوی از هنرمندان طراح است که گالری دار نیز می‌باشد. ایشان صاحب و مدیر «گالری شیرین» است.

گالری شیرین یکی از فعال‌ترین و قابل توجه‌ترین مراکزی است که در مسیر این تطور، خود را در عرصه تجسمی ثبت و مطرح کرده است. مدیریت این گالری به عهده خانم شیرین پرتوی است. شاید بتوان با اطمینان گفت تنها مدیری که توانسته است به مدت دوسال دو گالری یکی در تهران و دیگری در نیویورک (مرکز هنری جهان معاصر) را رهبری کند.

شیرین پرتوی که گالری خود را از سال 1384 تاسیس کرده و بطور مستمر رو به گسترش بوده است؛ از دو سال قبل گالری شعبه نیویورک خود را تاسیس نموده که یکی از سه گالری برای نمایش هنر خاورمیانه در مرکز تجاری هنری امریکا است. فعالیت خستگی ناپذیر و پر تلاطم خانم پرتوی مارا برآن داشت که اولین گفتگوی خود را با ایشان آغاز کنیم.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:
www.shiringallery.com

• اینستاگرام:
shirinpartovi@

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

گالری لیلیت بزرگترین استارتاپ هنری اپلیکیشن و دایرکتوری و پلتفرم عرصه هنر کشور ایران در سطح بین المللی جهت همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و هنر کیست معرفی ویژه هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه‌های تماس خصوصی شماره همراه انجمن متولد اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه راه‌های تماس خصوصی سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در هنر گذشت شبکه‌های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی درگذشت آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاط و خوشنویس هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان معماری هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان مدلینگ هنرمندان صداپیشه بنر هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت