ملیحه بیانیان – لی‌لی
ملیحه بیانیان – لی‌لی

ملیحه بیانیان – لی‌لی

Malihe Bayanian - leyli

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

ملیحه بیانیان با نام هنری توتیا و معروف به لی لی (به انگلیسی: Malihe Bayanian – Toutia leyli) هنرمند ایرانی، متولد 1 فروردین 1321 در تهران و درگذشته 22 اسفند 1391 در تهران است.

 
خانم ملیحه بیانیان با نام هنری توتیا بازیگر ایرانی بود که درمیان مخاطبان با نام لیلی هم شناخته میشد، او آثار متعددی را درکارنامه هنری خود داشت.

 
که در روز یکم فروردین ماه 1321 متولد شد و عصر روز سه شنبه 22 اسفند 1391 در منزلش در تهران در سن 70 سالگی درگذشت و فردای آن روز در مورخه چهارشنبه در بهشت زهرای تهران قطعه 243، ردیف 12، شماره 49 به خاک سپرده شد.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در ویکی‌پدیا

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang