پرستو مقدم
پرستو مقدم

پرستو مقدم

Parastoo Moghadam

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

پرستو مقدم (به انگلیسی: Parastoo Moghadam) هنرمند ایرانی است.

 
خانم پرستو مقدم، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «ترش و شیرین»، سریال تلویزیونی «خوش‌نشین‌ها» و سریال تلویزیونی «بچه‌های نسبتاً بد» فعالیت داشته است.

 
پرستو مقدم بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار پرستو مقدم می‌توان به بازیگری در سریال ترش و شیرین، سریال خوش‌نشین‌ها و سریال بچه‌های نسبتاً بد اشاره کرد.

 
پرستو مقدم نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1384 در فیلم تله به کارگردانی سیروس الوند بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ترش و شیرین، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پرستو مقدم محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون محمدرضا گلزار، مهناز افشار، ماه‌چهره خلیلی و سحر زکریا را تجربه کرد.

 
پرستو مقدم در سال 1385 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم پرستو مقدم در این سال، بازیگری در سریال ترش و شیرین به کارگردانی رضا عطاران محسوب می‌شود.

 
شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی پرستو مقدم بازی در سریال ترش و شیرین بوده است. پرستو مقدم سال 1385 سریال ترش و شیرین نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با رضا عطاران همکاری داشته است. پرستو مقدم توانست با بازی در سریال ترش و شیرین تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر شهره سلطانی، حمید لولایی، رضا عطاران و رضا شفیعی‌جم بر تجارب او افزود.

 
پرستو مقدم علاوه‌بر سریال ترش و شیرین، سال 1389 در سریال خوش‌نشین‌ها نیز بازی کرده است. پرستو مقدم این‌بار با سعید آقاخانی یعنی کارگردان سریال خوش‌نشین‌ها و هنرمندانی چون علی صادقی، سیروس گرجستانی، مرجانه گلچین و امیر غفارمنش همکاری داشت.

 
در این سال‌ها پرستو مقدم با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران حلیمه سعیدی با 2 مرتبه، بهشاد شریفیان با 2 مرتبه، خشایار راد با 2 مرتبه، حمید لولایی با 2 مرتبه و اشکان خطیبی با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با پرستو مقدم داشته‌اند.

 
یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی پرستو مقدم آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. پرستو مقدم را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا که 67% آثار وی تلویزیونی و 33% آثارش سینمایی است. در واقع پرستو مقدم از مجموع 6 اثری که در کارنامه دارد، در 4 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال بچه‌های نسبتاً بد، سریال خوش‌نشین‌ها، سریال گزارش یک اعدام و سریال ترش و شیرین نام‌های و در 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم مزد عشق و فیلم تله بازی کرده است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
parastoo_moghaddam@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR