محمد اشرفی
محمد اشرفی

محمد اشرفی

Mohammad Ashrafi

فهرست

تخصص:

خطاطی و خوشنویسی فارسی و بین المللی

 

معرفی:

محمد اشرفی (به انگلیسی: Mohammad Ashrafi) هنرمند ایرانی است.

 
آقای محمد اشرفی مسلط به خطاطی و خوشنویسی به زبان‌های خط فارسی پهلوی، چینی، ژاپنی، کره‌ای، روسی، لاتین رومی، هندی، عبری، خط کوفی عربی، خطوط باستانی کهن میخی و… می‌باشد که در هنر خطاطی خود شیوه ای نوین و مدرن را ایجاد نموده است. بطوری که ایشان با طراحی جدولی تحت عنوان «تباین توافق و تماثل تداخل» اعداد و حروف را به گونه ای در کنار هم قرار داده است که هرکدام می‌تواند دارای معنی و مفهوم مجزا باشد.

 
آثار منحصر به فرد و متمایز خلق شده توسط محمد اشرفی غالباً به سبک پیوسته نویسی حروف لاتین و از خطوط باستانی «هیروگلیف» می‌باشند که بیشتر به سیارات صور فلکی و ایام سعد و نحس می‌پردازد.

 
بنا بر گفته آقای اشرفی آثار ایشان در وزارت ارشاد ایران به ثبت رسیده است و از جهت خاص بودن و نوآوری که در خلق این آثار به کار رفته شده است قابلیت ثبت در رکورد گینس را نیز دارا می‌باشند.

 
این هنرمند خوش آتیه از افراد اعزامی به کشور ایتالیا از طرف سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی می‌باشد.

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

• آدرس:

 
• تلفن:
09915095618

 
• اینستاگرام:

 
• ایمیل:

• رویدادهای جاری:

چشمه خورشید | نمایشگاه آثار محمد اشرفی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان خطاطی و خوشنویسی
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang