روبرت شهبازی

Robert Shahbazi

 تخصص/مهارت:

عکاس

 معرفی/ بیوگرافی:

روبرت شهبازی (به انگلیسی: Robert Shahbazi) هنرمند ایرانی ارمنی‌تبار، متولد 1336 در تهران است.

یکی از 30 برگزیده برتر از بین 1300 عکاسی ایرانی در نمایشگاه عکاسی موسسه فرهنگی صبا و اخذ تقدیرنامه از فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران.

آقای روبرت شهبازی درباره فعالیت خود گفته است:
«من طی این سالهای دراز که به عمری می­ماند همواره مشغول ثبت لحظه ­ها هم در روز و هم در شب بوده و مدام به فکر بهبود این شاخه از هنر که یک هدیه از هدایای آسمانی است در جهت برقراری ارتباط با مخاطب، در سبک و سیاق خود بودم.

عاشق عکاسی هستم و اگر بار دیگر متولد شوم یقینا دوباره عکاس خواهم شد.
عکاسی که در طبیعت به دنبال ثبت لحظات شاهد می­گردد.

من در گستره طبیعت درون و بیرون خود از دریچه­ی دوربین همواره در جستجوی نشانه­های پوشیده خالق هستی هستم. پشتکار ناشی از عشق به این هنر موجب گشودن دریچه­ای به اعماق لایه­های ناخوانده ذهنی من شد و باعث این باور شد که می­توان از طریق دورین عکاسی وارد عرصه­ی بوم نقاشی شد.

در اثر گذشت زمان این تصویر به گونه­ای در من تبدیل به یقین شد که اقدام به ثبت نوعی تازه از تصاویر کردم که در ذهن بیننده در وحله اول خطوط قلم نقاشی را تداعی کند.»

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان عکاس ایرانی» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان عکاس

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم