روبرت شهبازی

Robert Shahbazi

فهرست

تخصص:

عکاسی

 

معرفی:

روبرت شهبازی (به انگلیسی: Robert Shahbazi) هنرمند ایرانی ارمنی‌تبار، متولد 1336 در تهران است.

یکی از 30 برگزیده برتر از بین 1300 عکاسی ایرانی در نمایشگاه عکاسی موسسه فرهنگی صبا و اخذ تقدیرنامه از فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران.

روبرت شهبازی درباره فعالیت خود گفته است:
«من طی این سالهای دراز که به عمری می­ماند همواره مشغول ثبت لحظه ­ها هم در روز و هم در شب بوده و مدام به فکر بهبود این شاخه از هنر که یک هدیه از هدایای آسمانی است در جهت برقراری ارتباط با مخاطب، در سبک و سیاق خود بودم.

عاشق عکاسی هستم و اگر بار دیگر متولد شوم یقینا دوباره عکاس خواهم شد.
عکاسی که در طبیعت به دنبال ثبت لحظات شاهد می­گردد.

من در گستره طبیعت درون و بیرون خود از دریچه­ی دوربین همواره در جستجوی نشانه­های پوشیده خالق هستی هستم. پشتکار ناشی از عشق به این هنر موجب گشودن دریچه­ای به اعماق لایه­های ناخوانده ذهنی من شد و باعث این باور شد که می­توان از طریق دورین عکاسی وارد عرصه­ی بوم نقاشی شد.

در اثر گذشت زمان این تصویر به گونه­ای در من تبدیل به یقین شد که اقدام به ثبت نوعی تازه از تصاویر کردم که در ذهن بیننده در وحله اول خطوط قلم نقاشی را تداعی کند.»

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان عکاس
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang