کوروش اصلانی

Kourosh Aslani

فهرست

تخصص:

طراحی و نقاشی

 

معرفی:

کوروش اصلانی (به انگلیسی: Kourosh Aslani) هنرمند ایرانی، متولد 1350 در اصفهان است.

 

آقای کوروش اصلانی از دوران کودکی در اصفهان مشغول طراحی و نقاشی بوده است و از سال 1375 بصورت حرفه‌ای تکنیک آبرنگ را برای انجام هنر نقاشی خود انتخاب کرده.

 
حرکت در بیشتر آثار او مشهود است. آبرنگ آمریکایی را دوست دارد. بیننده آثارش در کوچه‌های بارانی وخیس او آرامش گذشته را می‌یابند.

 
اصلانی سراینده لحظه‌هایی است که می‌گذرند و تصویرگر کوچه‌ایی که ردپای گذشتگان بر آن مانده. او با آن که از طبیعت جدا نیست اما صرفا آن را تقلید نمی‌کند و احساس و ذهن خلاق خود را با قلم انتزاعی برای خلق اثری ماندنی بکار می‌گیرد.

 
تحصیلات دانشگاهی این هنرمند آبرنگ کار اصفهانی در رشته مهندسی غیر مرتبط با هنر بوده.

 
کوروش اصلانی در کنار خلق آثار ماندنی و اجرای نمایشگاه‌ها و ورکشاپ‌های فراوان به پرورش شاگردان زیادی در زمینه آبرنگ اشتغال داشته است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:
09132295843

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
watercolor_kourosh_aslani@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang