رزیتا گلداری

Rozita Goldari

فهرست

تخصص:

نقاشی سبک مدرن، سفالگری، دکوپاژ، قالی بافی و طراحی فرش

 

معرفی:

رزیتا گلداری (به انگلیسی: Rozita Goldari) هنرمند ایرانی، متولد تیرماه و فصل تابستان در شهر تهران است.

 
خانم رزیتا گلداری از هنرمندان معاصر ایران است که در رشته‌های سفالگری، نقاشی سبک مدرن، دکوپاژ، قالی بافی و طراحی فرش و… تحصیلات اکادمیک و فعالیت داشته است.

 
آثار این هنرمند غالباً در سبک‌های مدرن و با موضوعاتی همچون جذابیت‌های زنان و الهه‌های باستانی می‌باشند که این هنرمند با بکار بردن ورقه‌های طلا و نقره به آثار خود جلوه‌ای خاص و جذاب بخشیده است که تمامی این آیتم‌ها موجب شده است که آثار ایشان مناسب دکوراسیون‌های مدرن لاکچری باشند.

 
از مجموعه آثار رزیتا گلداری می‌توان به مجموعهٔ جذاب و چشمگیر «آفرودیت» (به معنی: الهه زیبایی) اشاره نمود که بیانگر زنانگی، زیبایی، زندگی، رنگ‌های خیره کننده ، جذابیت و… است. این مجموعه منحصر به فرد شامل آثاری با عناوین ؛ رز طلایی – نقاب سرخ مرگ – لب سرخ – دختر تنها – الله خورشیدی می‌باشد.

 
آفرودیت یا آفرودیته یا آفرودیتا (به یونانی: Αφροδίτη)، که در اساطیر یونانی ملقب به الههٔ عشق، زیبایی و شور جنسی و در روم «ونوس» بوده، همچنین اسطوره آفرودیته هم به او نسبت داده شده‌است. آفرودیته جزو دوازده ایزد المپ‌نشین می‌باشد و گفته شده که او بخشایشگر زیبایی و جذب کنندهٔ جنسی بوده که بیشتر اوقات به صورت چهره‌ای با لبخند شیرین ترسیم شده‌است.
(برگرفته از ویکی‌پدیا)

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 

• اینستاگرام:
rose_goldari@

• رویدادهای جاری:

آفرودیت الهه زیبایی | نمایشگاه آثار رزیتا گلداری

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang