آلبوم موسیقی بی‌کلام، آواها از یانی – Yanni 2009 Voicesتوضیحات:
دانلود رایگان، آلبوم موسیقی بی‌کلام، آواها از یانی – Yanni 2009 Voices

آلبوم voices (آواها) از یانی. آلبومی که در سال ۲۰۰۹ توسط یانی منتشر شد. نکته ی مهم در این آلبوم این است که اکثر آهنگهای یانی که در گذشته موفقیت بیشتری داشتند در این آلبوم صداگذاری شدند. که این مسئله شاید جالبترین و مهم ترین ویژگی ای باشد که برای دنبال کنندگان و علاقمندان به آثار یانی ارجعیت دارد. بهترین آهنگ مسلما شما نیز موافق خواهید بود که انتخاب بهترین آهنگ از بین آهنگهای یک آلبوم از یانی کار بسی مشکل است چرا که تمامی ترکهای این آلبوم طراوت و ویژگی خاص خود را دارا هستند. اما شاید بتوان ترک اول یعنی Omaggio و ترک دوم یعنی The Keeper و مخصوصا ترک ششم یعنی ۱۰۰۱ را قطعاتی فاخر تشخیص داد.

یانیس کریسومالیس (به یونانی: Γιάννης Χρυσομάλλης، Giánnis Chrysomállis) (به انگلیسی: Yiannis Chryssomallis) (زادهٔ ۱۴ نوامبر ۱۹۵۴ – کالاماتا) معروف به یانی (به انگلیسی: Yanni)، موسیقی‌دان، پیانیست، نوازندهٔ کیبورد و آهنگساز اهل یونان و ساکن ایالات متحده است.
موسیقی یانی تلفیقی از سبک‌های جاز، موسیقی دوره کلاسیک، سافت راک، و موسیقی جهان است و بخش عمدهٔ آهنگ‌های او را سازهای موسیقی تشکیل می‌دهند. یانی با کنسرت یانی، زنده در آکروپولیس به شهرت رسید، بطوری که این آلبوم با فروش بیش از ۷ میلیون نسخه، دومین کنسرت موسیقی ویدیویی پرفروش تاریخ است. علاوه بر آن، یانی به دلیل اجرا در مکان‌های تاریخی از قبیل تاج محل در هند، شهر ممنوعه در چین، برج خلیفه در امارات متحده عربی، کاخ کرملین در روسیه، دژ اِل‌مورو در پوئرتوریکو، شهر باستانی جبییل در لبنان، تئاتر رومی کارتاژ در تونس، کاخ لاکشمی ویلاز در هند، اهرام مصر و ابوالهول بزرگ جیزه، و جبل القلعه در اردن شناخته شده‌است.

جهت ذخیره روی گزینه دانلود بزنید.

حجم: 75 MB

همه چیز درباره هنر دانستنی های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

دکمه بازگشت به بالا