فراخوان رقابت طراحی محصول ” Future By Design “

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

طراحی چطور میتواند به شیوه جدید زندگی پس از دوران کرونا کمک کند؟ این سوالی است که در این رقابت مطرح شده است.

فراخوان رقابت طراحی محصول ” Future By Design “به گزارش گالری آنلاین، بدون شک همه گیری های COVID باعث ایجاد ناراحتی جسمی و روحی برای همه شده است. این امر می تواند شیوه زندگی روزمره ما را تغییر دهد و این رقابت با هدف یافتن راه حل هایی برای این “روش جدید زندگی” از طریق “طراحی” است. سؤالی که در ذهن شما ایجاد می شود ، این است که طراحی چه می تواند انجام دهد؟ طراحی جدا از حل مسئله یکی از مهمترین ابزارهایی است که می تواند در درک و آمادگی ما برای آینده به ما کمک کند.

چالش برای همه متخصصان و دانشجویان طراحی باز است و به دنبال محصولات سازگار با طبیعت است.

چه چیزی طراحی کنیم؟

آیا می توانید با استفاده از “طراحی” محصولی را برای بهزیستی جسمی و روحی افراد در هنگام شیوع COVID طراحی کنید؟

این می تواند یک طرحی باشد که کار کردن از خانه را آسان تر می کند، می تواند یک لامپ نوری باشد، می تواند یک سیستم مبلمان باشد که به عملکردهای مختلفی رسیده باشد، می تواند یک سیستم باشد که به شما کمک می کند تا کارهای روزمره خود را به پایان برسانید یا فقط گوشه ای دنج که شما می خواهید ایجاد کند.

مهلت ثبت نام: ثبت نام: 9 آگوست 2020، ( 19 مرداد 1399)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang