آلبوم موسیقی بی‌کلام، شیلر “سفر دریایی” Schiller 2002 Voyageتوضیحات:
دانلود رایگان، آلبوم موسیقی بی‌کلام، شیلر Schiller 2002 Voyage

شلیر Schiller نام گروه موسیقی آلمانی است که در دنیا طرفداران زیادی دارند.
Schiller نام یک پروژه ی موسیقی متعلق به کریستوفر فان دیلر(Christopher Von Delyer) موزیسین و آهنگساز آلمانی است. دیلر در اکتبر سال ۱۹۷۰ در (Visselhovede) در کشور آلمان به دنیا آمد.وی برنده ی جایزه ی (ECHO award) در سال ۲۰۰۲ برای بهترین تک آهنگ سال شد. دیلر برای هیچ یک از آهنگهایی که می سازد از صدای خود استفاده نمی کند ولی از خوانندگان بسیاری چه در داخل و چه در خارج آلمان استفاده می کند. از جمله خوانندگانی که با وی همکاری کرده اند : Ben Becker ، Moya Brennan(خواهر خواننده ی بزرگ ایرلندی یعنی انیا) Sarah Brightman (از بزرگترین خوانندگان سوپرانو حال حاضر دنیا) ، Peter Heppner ، Xavier Naido ، Maya Saban ، Kim Sanders و Ana Torroja (خواننده ی گروه اسپانیایی مکانو) Tarja Turunen(خواننده ی سوپرانو ارکستر سمفونیک نروژ) ، Despina Vandi ( خواننده ی یونانی) ، Alexander Velijanov(از خوانندگان مشهور آلمان و خواننده ی گروه Deine Lakaien)و September (خواننده ی مشهور سوئدی – آمریکایی) و همچنین با آهنگسازان دیگری همچون : Klaus Schulze و Mike Oldfield و Helen Boulding و Damae و Anna Maria Muhe. اکثر آلبومهای Schiller برای انتشار و عرضه در آمریکای شمالی به زمان نیازی دارند.(اکثرا به دلیل ترجمه ی شعرها ار آلمانی به انگلیسی و به تبع آن تجدید ضبط آنها که گاه با اضافه نمودن ویژگی های جدیدی در آهنگها همراه خواهد بود.) کشورهای اروپایی نسبت به آمریکا، آلبومهای عرضه شده توسط Schiller را خیلی زودتر در گالری ها می بینند. کاناب موسیقی اروپایی (Music Force Eutopr) یک برنامه ی هفتگی به نام (Schill-out) پخش می کند که مخاطبان زیبادی دارد. بعد از انتشار آلبوم Life، دیلین در یک مصاحبه تلویزیونی بیان کرد که دیگر قصد ندارد ساخت ترکهای میکس شده از زبان انگلیسی و آلمانی را ادامه دهد.
نام گروه ، ریشه از نام شاعر،فیلسوف و مورخ آلمانی، یعنی Fredrich Schiller دارد که یکی از قهرمانان فان دویلن است. بعد از انتشار آلبوم Life، دیلین در یک مصاحبه تلویزیونی بیان کرد که دیگر قصد ندارد ساخت ترکهای میکس شده از زبان انگلیسی و آلمانی را ادامه دهد. نام گروه ، ریشه از نام شاعر،فیلسوف و مورخ آلمانی، یعنی Fredrich Schiller دارد که یکی از قهرمانان فان دویلن است. گروه Schiller در سال ۱۹۹۸ توسط (Christopher von Deylen) و (Mirko von Schlieffen) پایه گذاری شد.اولین آلبوم آنها Time Spirit نام داشت که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد.دومین آلبوم آنها voyage بود که بر اساس مسافرت طولانی دو ماهه ای که دیلن به همراه پدرش به لندن رفته بود ساخته شد. بین کریستوفر و میرکو اختلاف عقاید شدیدی وجود داشت که همین اختلاف و کشمکش میرکو را به جایی کشاند که تصمیم به ترک گروه Schiller گرفت.
جهت ذخیره روی گزینه دانلود بزنید.

حجم: 54 MB

همه چیز درباره هنر دانستنی های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

دکمه بازگشت به بالا