فراخوان مسابقه ایده های طراحی LA + CREATURE

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مجله بین رشته ای معماری منظره LA + میزبان سومین رقابت بین المللی خود – LA + CREATURE است.

فراخوان مسابقه ایده های طراحی LA + CREATURE

به گزارش گالری آنلاین، LA + CREATURE به ما توضیح می دهد که چگونه می توانیم از طراحی استفاده کنیم تا شهرها ، مناظر و ذهن های خود را برای موجودی همزاد با سایر موجودات باز کنیم.

در این مسابقه در مجموع 10000 دلار اهدا می شود، 5 برنده،2000 دلار همراه با گواهی نامه دریافت می کنند و همچنین انتشار طرحها در نشریه LA + CREATURE.بعلاوه ، از 10 اثر قابل تقدیر برای دریافت گواهی و انتشار در شماره LA + CREATURE دعوت به عمل می آید.

از متقاضیان خواسته می شود موضوعی را برای بهبود زندگی خود و افزایش همدلی انسانی و غیر انسانی طراحی کنند.موجود شما می تواند هر گونه باشد. این رقابت برای همه رشته های طراحی باز است.

شرکت کنندگان می توانند هر نوع موجود در خشکی، دریا و دیگر موجودات غیر انسانی مانند پرندگان را انتخاب کنید.

این طرح می تواند هر گونه، هر اندازه و هر مکانی باشد، می تواند یک موجود فردی، یک جمعیت خاص از موجودات، یک گونه کامل یا حتی چندین گونه باشد.

طراحی شما می تواند هر چیزی باشد، یک محصول ، یک ساختار / ساختمان، یک محیط / زیستگاه ، یک فرآیند، یک سیستم، یک مکانیزم، یک دستگاه، یک چشم انداز، یک مکان، یک اپلیکیشن، یک برنامه، یک اینستالیشن هنری، یک فضا، یک مکان، یک پارک، یک منبع انرژی/ مواد غذایی … هر چیزی..

این مجله، یک مجله بین رشته ای برنده جوایز تولید شده توسط دانشکده طراحی دانشگاه پنسیلوانیا ویتزمن است.LA + پتانسیل های بین رشته ای معماری منظره را مورد بررسی قرار می دهد، و خوانندگان را به مجموعه ای غنی از متفکران و طراحان معاصر در دو موضوع شگفت آور سالانه می رساند.

هزینه ورودی: کلیه ارسال ها بصورت آنلاین انجام می شود و هزینه ورودی 50 دلار نیاز دارد.

مهلت ثبت نام: 20 اکتبر 2020 (29 مهر 99)

اعلامیه نتایج : 8 دسامبر 2020

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang