فراخوان جشنواره بین المللی انیمیشن مستقل GIRAF 16

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

شهر Calgary کانادا میزبان آثار هنرمندان حیطه انیمیشن در سبک، ژانر، زمان و رسانه های مختلف میشود.

فراخوان جشنواره بین المللی انیمیشن مستقل GIRAF 16

به گزارش گالری آنلاین، انجمن QAS (Quickdraw Animation Society) پذیرای آثار ارسالی شما برای شانزدهمین جشنواره انیمیشن مستقل GIRAF در سال 2020 است.

برگزار کنندگان در انتظار دریافت انیمیشن های ارسالی در سبک، ژانر، زمان و رسانه های مختلف هستند تا برای مخاطبان خود در شهر Calgary کانادا به نمایش بگذارند.

فیلم های منتخب در جشنواره GIRAF 16 ، نوامبر 2020، به نمایش گذاشته میشود و به بهترین فیلم کوتاه بین المللی و کانادایی جایزه ای اهدا خواهد شد.

جشنواره سالانه عظیم، طنین انداز و خیره کننده انیمیشن (GIRAF) با به نمایش گذاشتن انیمیشن مستقل و با بهره گیری از تکنیک های جدید، جلوه های بصری منحصر به فرد و موضوعات هیجان انگیز مرزها را جابه جا می کند.

فیلم های ارسالی می توانند به صورت انیمیشن داستانی یا انتزاعی، کشیده شده با دست یا کامپیوتری، فیلم های دانشجویی یا حرفه ای و یا ترکیبی از آن ه ، به استثنای کارهای تبلیغاتی، باشد. GIRAF، جشنواره انیمیشن سالانه است که هر سال در ماه نوامبر در سینما Globe واقع در شهر Calgary، ایالت Alberta ، در کانادا برگزار می گردد.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: 15 جولای 2020 (25 تیر 99)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang