فراخوان رقابت بین المللی عکاسی Pano

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مرکز Epson یازدهمین دوره جوایز بین المللی عکاسی پانوراما را راه اندازی کرده است.

فراخوان رقابت بین المللی عکاسی Pano

به گزارش گالری آنلاین، اپسون یازدهمین دوره جوایز بین المللی Epson International Pano Awards 2020 و رقابت آثار عکاسان از تمام نقاط جهان را در سال 2020 آغاز می کند.این رقابت به هنر عکاسی پانوراما اختصاص داشته و بزرگترین رقابت از این نوع در جهان به شمار می رود. مجموع جوایز سال 2020 به ارزش 40 هزار دلار امریکا از جمله 10 هزار دلار وجه نقد است.

رقابت بین المللی EPSON Pano Awards برای کلیه عکاسان آزاد بوده و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در 3 گروه VR/360 Awards ، Open Awards و VR/360 Awards ارسال نمایند.

سال گذشته، در مجموع 2444 اثر توسط 1258 عکاس از 72 کشور مختلف، ارسال شده است.

رقابت بین المللی EPSON Pano Awards در سال 2009 توسط David Evans عکاس (منظره) استرالیایی و با حمایت اپسون استرالیا برپا گردید و از آن پس به همکاری بین عکاسان حرفه ای متعهد ، متخصصان صنعت و اسپانسرها تبدیل شد.

هزینه شرکت در رقابت Epson Pano International 2020

هزینه شرکت در این رقابت از 18 دلار (US) برای هر تصویر شروع شده و بسته به گروهی که شرکت کننده در آن ثبت نام می کند متفاوت است. آثار ارسالی پس از 20 ژوئیه 2020 بعنوان تاخیر تلقی گردیده و شامل هزینه اضافی خواهد شد.

مهلت ثبت نام: 3 آگوست 2020 (13 مرداد)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang