آزاده ریاضی

Azadeh Riazi

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 

معرفی:

آزاده ریاضی (به انگلیسی: Azadeh Riazi) هنرمند ایرانی، متولد 1363 در اصفهان است.

 
لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار دارد و فعالیت خود را از دوران دبیرستان با تئاتر آغاز کرد. آزاده ریاضی فارغ‌التحصیل رشتهٔ کامپیوتر است.

 
او از نوجوانی به هنر نمایش علاقه‌مند بود و از دوران دبیرستان با بازی در تئاترهای مدرسه‌ای، به صورت غیررسمی وارد عرصهٔ هنر و بازیگری شد.

 
او در کنار هنر بازیگری به عکاسی و شنکاری نیز به طور حرفه‌ای می پردازد.

 
از مهم‌ترین سریال‌هایی که او در ‌آن‌ها به ایفای نقش پرداخته می‌توان به «زاینده رود» (1389), «ارمغان تاریکی» (1389), «آسمان همیشه ابری نیست» (1389) و «پنج دری» (1394) اشاره نمود.

 
آزاده ریاضی پس از اولین کار تصویریش به ادامه تحصیل پرداخت و وقفه ای در فعالیت های هنریش اقتاد .

 
خانم ریاضی در کنار بازیگری به عکاسی و شنکاری می پردازد .به سافت بال ، شنا ، بسکتبال ، کاراته و کوهنوردی علاقه مند است و اوقات فراغت را با خواندن کتاب ، دیدن کارتون ، طبیعت ، تاریخ ، موسیقی و شعر میگذراند .

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
azadehriazi_official@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang