آلبوم موسیقی، ارا Era – 1997 – Era Iتوضیحات:
دانلود رایگان، آلبوم موسیقی بی‌کلام، ارا Era – 1997 – Era I
یک آلبوم فوق العاده از ارا. این آلبوم اولین آلبوم این گروه بوده. ولی برای من که یکی از عاشقان این گروه هستم و تمامی آثار این گروه را با دقت تمام گوش کردم، این آلبوم بهترین و زیباترین آلبوم هست. البته نکته ی قابل توجه در این آلبوم استفاده از گیتار الکتریک هست که واقعا این آلبوم را به بهشتی برای علاقمندان به ساز گیتار الکتریک تبدیل کرده.ترکهای این آلبوم اینقدر زیبا بوده که هر کدام از آنها در تمامی آلبومهای بعدی این گروه گنجانده شده.شاید باید به این نتیجه رسید که این آلبوم بود که این گروه را بر سر زبانها انداخت. امیدوارم لذت ببرید.

Era (ارا) در واقع نام یک پروژه ی موسیقی در ژانر new age است که توسط آهنگساز فرانسوی Eric Levi پیش می رود که تا به حال بیش از دوازده میلیون آلبوم به فروش رسانده است.این گروه در آهنگهای خود از شعرهایی استفاده می کند که اگرچه به زبان یونانی یا لاتین شباهت زیادی دارند اما در حقیقت هیچ معنایی ندارند.( این شبه اشعار توسط Guy Protheroe سروده می شوند.) این گروه در واقع نوعی موسیقی مذهبی-کلیسایی را با موسیقی جهانی ترکیب کرده و در قالب موسیقی الکترونیک عرضه می کند. این سبک آهنگسازی، پروژه های موسیقی بزرگی همچون Engima،Gregorian و Deep forest را برای ما تداعی می کند. اکثر کنسرت ها و موزیک ویدئوهای تولید شده توسط Era دارای حال و هوای قرون وسطایی هستند که در آن ها لباس های قروت وسطایی و لباس های جنگی قابل رویت است.البته در اکثر موزیک ویدئوهای Era دو هنر پیشه به نام های (Pierre Bouiserie) و (Irene Bustamante) فعالیت می کنند.

Erik Levi در سال ۲۰۰۸ در مصاحبه ای با روزنامه ای می گوید: (( بنا بر یک قانون نانوشته، من همواره از نوشتن موسیقی ای که توسط دوره های مختلف تاریخی و فرهنگهای عمیق و چندلایه تحمیل شوند پرهیز می کنم. من همواره به دنبال یک احساس قوی هستم، احساسی که با یک حماسه اخت گرفته باشد. در واقع من همیشه در حال نوشتن موسیقی برای فیلمی هستم که تا کنون ساخته نشده است! ))

قابل ذکر است از آهنگهای ارا در زمینه های مختلفی استفاده شده است. همچنین Eric Levi در سال ۱۹۹۳ برای یک فیلم کمدی فرانسوی به نام (Les Visteurus) و در سال ۱۹۹۸ برای قسمت دوم همان فیلم موسیقی ساخته است. این موسیقی فیلم بعدها در آلبومهای Era گنجانده شد.هم چنین از آهنگ (Mother) برای درام ورزشی Driven نیز اخذ امتیاز شده است.

بهترین آهنگها : ترک اول – Era – ترک هفتم – Mother – ترک نهم – Sempire D’amor و ترک یازدهم – Impera( واقعا نوازنده ی گیتار الکتریک را باید ستود،به خصوص به خاطر ترک نهم یعنی Sempire D’amore)

جهت ذخیره روی گزینه دانلود بزنید.

حجم: 37 MB

همه چیز درباره هنر دانستنی های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

دکمه بازگشت به بالا