آلبوم موسیقی بی‌کلام، انیگما “محبت حساسیت عشق” Enigma – Love Sensuality Devotion[icon type=”vector” icon=”enotype-icon-music3″ align=”right” size=”20″ ]توضیحات:
دانلود رایگان، آلبوم موسیقی بی‌کلام، انیگما “محبت حساسیت عشق” Enigma – Love Sensuality Devotion
یک آلبوم شنیدنی از پروژه انیجما. تقریبا می توان گفت اکثر آهنگهای معروف پروژه انیجما، تا سال ۲۰۰۱ در این آلبوم که در همان سال منتشر شده گنجانده شده. باری، انیجما نیازی به معرفی ندارد و علاقمندان به این پروژه ی موفق موسیقی مسلما با من موافق خواهند بود. بهترین آهنگ ها ترک سوم – Gravity of Love و ترک دوازدهم – Smell of Desire

انیجما یک پروژه ی موسیقی است که در سال ۱۹۹۰ توسط (Michael Cretu) و (Frank Peterson) در کشور آلمان بنیان گذاری شد. Cretu، که یک آهنگساز رومانیایی است توانست گروه موسیقی انیجما را متقاعد کند که قطعات موسیقی خود را در کشور آلمان بسازند. اما گروه تصمیم گرفت که استودیوی ضبط موسیقی خود را در A.R.T Studios در شهر Ibiza در کشور اسپانیا قرار دهد. مکانی که از اواخر سال ۱۹۹۰ تا ماه می ۲۰۰۹ محل ضبط موسیقی این گروه شد. Cretu در واقع آهنگساز و تهیه کننده ی این گروه است که نقش اصلی در هدایت این پروژه ی پر سر و صدای موسیقی را داراست. جالب است که بدانید صداهایی که در برخی ترکهای این گروه شنیده می شود صدای همسر سابق آقای Cretu ، یعنی Sandra است. Jens Gad گیتاریست معروف دانمارکی در سه آلبوم این گروه با انجیما همکاری داشته است. تا به حال هفت آلبوم استودیویی با عنوان پروژه ی موسیقی انیجما منتشر شده است.

[icon type=”vector” icon=”momizat-icon-download3″ align=”right” size=”20″ ]جهت ذخیره روی گزینه دانلود بزنید.

رمز عبور: bikalammusic.blogfa.com
(با حروف کوچک تایپ شود)

[icon type=”vector” icon=”brankic-icon-box2″ align=”right” size=”20″ ] حجم: 160 MB

موارد مشابه: