کتاب آموزشی، قصیده ها و غزل‌های نایاب انگلیسی

توضیحات:
پیش از انتشار کتاب “قصیده‌ها و غزل‌های نایاب” خواندن رمان “کرگدن” مخاطبین بسیاری را علاقمند به نویسنده آن ، Stephen Fry، نموده بود.
با انتشار این کتاب این دسته از مخاطبین بدون فوت زمان به این اثر روی‌آورده و بار دیگر مجذوب اشعار این نویسنده بزرگ گردیدند. حتی آندسته از افرادی که معمولا نسبت به آثار هنری و اشعار علاقه نشان نمی‌دهد و شاید قادر به درک آنها نیستند نیز از این اثر لذت خواهند برد.
در ادبیات اروپایی به‌طور کلی دو قالب شعری وجود دارد که در ادبیات ما با نام‌های غزل و قصیده شناخته شده و در ادبیات اروپایی با نام (ode) از آنها یاد می‌شود…
البته هر کدام از این انواع خود دارای انواعی دیگر هستند که از آن جمله می‌توان غزل روستایی، غزلواره یا سانه، قصیده آزاد یا بی‌قاعده، قصیده باقاعده و قصیده هوراسی را نام برد. این کتاب شامل آثار کم‌نظیر Stephen Fry با سبک غزل یا قصیده می‌باشد.
استفن فرای با قلم بلیغ و زبان طنزگونه و صریحی که دارد خوانندگان را در همان بیست صفحه اول کتاب با خود هماهنگ و همراه می سازد. وی تمریناتی را پیشنهاد می دهد که برای هر فرد مبتدی نیز مفید واقع شده و او را مشتاق برای خواندن ادامه کتاب می نماید.

زبان کتاب “انگلیسی” می‌باشد.

جهت ذخیره کتاب روی گزینه دانلود بزنید.
گذرواژه (رمز فایل): www.booktolearn.com

“گذرواژه حتما باید با حروف کوچک تایپ شود”

حجم: 1.5 MB

همه چیز درباره هنر دانستنی های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

دکمه بازگشت به بالا