کتاب آموزشی، شعر مدرن همراه با کمبریج

توضیحات:
در این اثر ارزشمند مروری بسیار جامع بر شعر مدرن، انواع آن، معروف‌ترین شاعران این حوزه و ویژگی‌های متن شعر مدرن، ارائه شده است. اولین بخش این کتاب به کاوش در رابطه با تاریخچه و مفاهیم فرهنگی و سیاست‌های احساسی ادبیات مدرن و جلوداران آن پرداخته است.
فصل‌های بخش دوم کتاب بر روی نویسنده‌های مستقل و حرکات خودجوش در زمینه شعر مدرن، تمرکز نموده است و سایر فصول مروری جامع بر دستاوردهای جدید این حوزه و پیشرفت‌های شعر مدرن دارد…
علاوه‌براین بخش‌هایی در رابطه با شاعران متعارف حوزه شعر مدرن همانند Mina Loy، اشعار Harlem Renaissance و شاعران پسااستعماری در کارائیب، آفریقا و هند نیز در این اثر گنجانده شده است که بینش و تفکرات ایشان را برای مخاطب روشن می‌سازد.
با اینکه حوزه شعر مدرن همواره به عنوان بخشی پیچیده برای دانشجویان مطرح بوده است، اما این کتاب کمک کرده تا مطالعه این حوزه بسیار لذت‌بخش و همراه با کسب تجربه‌های متفاوت اجتماعی و فرهنگی معاصر صورت پذیرد.

زبان کتاب “انگلیسی” می‌باشد.
جهت ذخیره کتاب روی گزینه دانلود بزنید.

گذرواژه (رمز فایل): www.booktolearn.com

“گذرواژه حتما باید با حروف کوچک تایپ شود”

حجم: 1 MB

همه چیز درباره هنر دانستنی‌های ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک


دیدن منابع مطالب

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang