تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 معرفی/ بیوگرافی:

میلاد یزدانی (به انگلیسی: Milad Yazdani) هنرمند ایرانی، متولد 28 آبان 1365 در تهران است.

آقای میلاد یزدانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار میلاد یزدانی می‌توان به بازیگری در سریال یادآوری، فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت اشاره کرد.

میلاد یزدانی در سال 1392 دورهٔ پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم میلاد یزدانی در این سال، بازیگری در سریال یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی میلاد یزدانی بازی در سریال یادآوری بوده است. میلاد یزدانی سال 1392 سریال یادآوری نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با حجت قاسم زاده اصل همکاری داشته است. میلاد یزدانی توانست با بازی در سریال یادآوری تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر فرخ نعمتی، ثریا قاسمی، پرویز پورحسینی و فرهاد قائمیان بر تجارب او افزود.

میلاد یزدانی علاوه‌بر سریال یادآوری، سال 1393 در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت نیز بازی کرده است. میلاد یزدانی این‌بار با وحید جلیلوند یعنی کارگردان فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت و هنرمندانی چون نیکی کریمی، برزو ارجمند، امیر آقایی و حشمت آرمیده همکاری داشت.

در این سال‌ها میلاد یزدانی با هنرمندان بسیاری تجربهٔ کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران امیر آقایی با 2 مرتبه و وحید جلیلوند با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با میلاد یزدانی داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی میلاد یزدانی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم