تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون،

 معرفی/ بیوگرافی:

محمد معماریان (به انگلیسی: Mohamad Memarian) هنرمند ایرانی، متولد 27 خرداد 1369 در تهران است.

از مهم‌ترین آثار محمد معماریان می‌توان به بازیگری در فیلم سرکوفت اشاره کرد.

آقای محمد معماریان در سال 1397 دورهٔ پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم محمد معماریان در این سال، بازیگری در فیلم سرکوفت به کارگردانی کریم رجبی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی محمد معماریان بازی در فیلم سرکوفت بوده است. محمد معماریان کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1397 در 27 سالگی در فیلم سرکوفت نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با کریم رجبی همکاری داشته است. محمد معماریان توانست با بازی در فیلم سرکوفت تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محمد‌امین کریمپور، ویدا جوان، جوانه دلشاد و سید مهرداد ضیایی بر تجارب او افزود.

• آدرس:

• تلفن:

• وبسایت:

• اینستاگرام:
mohamadmemarian

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم