سالومه سیدنیا
سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا

Salome Seyednia

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، مجری، تهیه‌کننده، گوینده

 

معرفی:

سالومه سیدنیا (به انگلیسی: Salome Seyednia) هنرمند ایرانی، متولد 18 اردیبشت 1356 در تهران است.

 
خانم سالومه سید نیا با تحصیلات لیسانس علوم ارتباطات ، فوق لیسانس مدیریت بین الملل ، دیپلم بازیگری یکی از تهیه کنندگان و مجریان شبکه من و تو است.

 
او دارای مدرک لیسانس علوم ارتباطات شاخه خبرنگاری از دانشگاه آزاد تهران و فوق لیسانس مدیریت بین الملل از دانشگاه اکسفورد بروکس و همچنین دارای دیپلم بازیگری از کانون سینمای جوان می باشد.

 

سالومه سیدنیا قبل از پیوستن به تلویزیون من و تو سابقه کار در رسانه‌های مختلفی از جمله روزنامه‌های زن و ایران و شبکه بی بی فارسی را داشته است و به عنوان یکی از برگزارکنندگان رای مردمی جشنواره فیلم فجر به مدت پنج سال در روابط عمومی خانه سینما حضور داشته است.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:

 
• اینستاگرام:
salome.seyednia@

 

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang