فراخوان طراحی یادمان شهری ویژه کنگره ملی 18000 شهید خراسان رضوی

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در راستای ارج نهادن به رشادت‌ها و فداکاری‌ها و پاسداشت مقـام شهداء و ایثارگران، فراخوان طراحی یادمان شهری ویژه کنگره ملی 18000 شهید استان خراسان رضوی را منتشر کرد.

فراخوان طراحی یادمان شهری ویژه کنگره ملی 18000 شهید خراسان رضوی

به نقل از روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، طی این فراخوان از هنرمندان مجسمه‌ساز دعوت می‌شود تا در فراخوان طراحی یادمان شهری ویژه کنگره ملی 18000 شهید استان خراسان رضوی شرکت نمایند.

در راستای ارج نهادن به رشادت‌ها و فداکاری‌ها و پاسداشت مقـام شهداء و ایثارگران و نظر به برنامه‌ریزی صورت گرفته درخصوص برگزاری کنگره ملی 18000 شهید استان خراسان رضوی، از کلیه هنرمندان، طراحان و مجسمه‌سازان سراسر کشور دعوت به عمل می‌آید تا با ارسال طرح و پیشنهاد خود، در فراخوان شرکت نمایند.

مهلت ارسال طرح‌ها تا پایان وقت اداری 7 تیرماه سال جاری است و همچنین هر هنرمند می تواند با حداکثر سه پیشنهاد شرکت نماید.

هنرمندان گرامی می‌توانند با مطالعه کامل متن فراخوان، نسبت به ثبت‌نام و شرکت در فراخوان اقدام نمایند. در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38413900 تماس حاصل فرمایید.

متن فراخوان

ثبت نام و ارسال اثر

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR