فراخوان جایزه طراحی iF

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

این رویداد با هدف نمایش دستاوردهای برجسته طراحی که بر قدرت ابتکاری طراحی متمرکز است، برگزار میشود. جایزه طراحی iF یکی از مهمترین جوایز طراحی در جهان است که اولین بار در سال 1953 برگزار شد.

فراخوان جایزه طراحی iF

دسته بندی های این رویداد شامل محصول، ارتباطات، بسته بندی، معماری، معماری داخلی، مفهوم حرفه ای، طراحی خدمات، UX و UI است. iF هر ساله تعدادی از شخصیت های مشهور بین المللی از حوزه های طراحی، تجارت و آموزش و پرورش را برای شرکت در یک جلسه هیئت داوران سه روزه دعوت می کند. در پشت درهای بسته، هر ورودی کاملاً مورد بررسی، تحلیل و از همه مهمتر بحث قرار خواهد گرفت. هر ورودی بر اساس معیارهای واضح ارزیابی خواهد شد.

این رویداد از برندگان جوایز خود با یک بسته خدمات منحصر به فرد پشتیبانی می کند. مانند نمایشگاه های بین المللی، برنامه طراحی iF و بستر راهنمای طراحی جهانی iF در آینده.

هزینه ورود از 250 یورو برای هر ورودی (حدود 292 دلار) شروع می شود.

مهلت ثبت نام اولیه: 26 ژوئن 2020 (6 تیر 99)

مهلت نهایی: 1 دسامبر 2020 (11 آذر 99)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR