آموزشگاه سینمایی دنیای آفتاب

هدف از برگزاری دوره های هنری در آموزشگاه دنیای آفتاب، آشناسازی علاقمندان به سینما، تئاتر و تلویزیون و هم چنین هنرهای اصیل و معاصر در ایران و جهان است و امیدواریم که چون پلی مستحکم میان هنرمندان بوده و میعادگاهی برای رشد و توسعه هنرهای نمایشی و سینمائی در میان تمامی هنرجویان ایرانی باشد.در همین راستا توجه به نسل جوان علاقه‌مند به سینما و حضور حرفه‌ای آنان در این عرصه و به ‌خصوص کشف استعدادهای جوان در سطح کشور از استراتژی‌های زیربنایی دنیای آفتاب و از اهداف مهم برگزاری این آموزشگاه است. فراهم نمودن زمینه جذب هنرجویان در بازار کار سینمای حرفه‌ای، نخبه گرایی، امیدآفرینی و تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز برای توسعه سینمای کشور از دیگر اهداف این آموزشگاه می‌باشد .
امید است آموزشگاه دنیای آفتاب بتواند زمینه شکوفایی استعدادهای بالقوه هنرجویان را در هر مقطع سنی فراهم کند. از سوی دیگر آموزشگاه‌ آزاد سینمایی دنیای آفتاب بی‌شک انگیزه‌های لازم برای ارتقاء سطح علمی و فنی نسل آینده سینمای ایران را ایجاد خواهد کرد. امروزه ضرورت آموزش عملی و حضور نیروهای نخبه استان فارس در سینمای ایران به شدت احساس می‌شود و با همین هدف از سالیان قبل کارهای اجرایی دنیای آفتاب را در شرکت فیلمسازی دنیای آفتاب، فعالیت‌های سینمایی خود را آغاز نمود و امیدواریم با برگزاری دوره های حرفه‌ای جریان پرثمری را در سینمای ایران مشاهده نمائیم.
امروزه شاهد هستیم بسیاری از هنرجویان آموزشگاههای کشور به دلیل این که صرفاً با مباحث تئوری درگیر می‌شوند، بعد از اتمام تحصیل به برخی از شرکتهای آزاد مراجعه می‌کنند تا بحث‌های علمی و تکنیکال سینما را به صورت جدی تجربه نمایند و آموزشگاه سینمائی دنیای آفتاب قصد دارد این دو مقوله، تئوری و تجربی را با هم و به اتفاق هنرجویان علاقمند تجربه نماید.

• نشانی:
شیراز / خیابان قصردشت / کوچه ۶۱

• تلفن:
۳۶۲۸۸۸۱۲ – ۰۷۱

• وبسایت:
http://aftabfilm.com

• ایمیل:
edu@aftabfilm.com

• ساعات کاری ایام هفته:
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

• رویدادهای جاری:
در حال حاضر رویدادی وجود ندارد

• رمزینه:
جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

نمایش ویدیو:

موقعیت:

مراکز اماکن تفریحی ورزشی سرگرمی بازی باشگاه شهربازی توریستی سیاحتی تعطیلات گردشگری گردش مسافرت شادی سفارش خرید و فروش خدمات باکیفیت آدرس و نشانی ارتباط ایران تهران کشور مهمترین مشهورترین معروفترین بهترین برترین باکلاس بالاشهر لاکچری شیک معرفی از مجموعه دسترسی نقشه موقعیت شماره تماس قیمت انتخاب مناسب بازدید محدوده فروش خرید ثبت آگهی رایگان کم هزینه ارزان تبلیغات موثر و تاثیرگذار سایت اینترنت شلوغ پربازدید رفت و امد گران ارزشمند مستقیم ثبت مشاغل هنری خدماتی ساعات کاری ساعت تماس با دایمی همیشگی

دکمه بازگشت به بالا