شرکت سیاحتی علیصدر

شرکت سیاحتی علیصدر همدان
این شرکت در سال 1370 شمسی با همکاری سازمان ایرانگردی و جهانگردی،سازمان همیاری شهرداری های استان و شهرداری همدان ایجاد شد و هدف از آن توسعه و ایجاد بسترهای مناسب برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی در منطقه علیصدر می باشد.
شرکت سیاحتی علیصدر در راستای اهداف فوق گام های بسیاری برداشته است. در سال 1380 با الحاق مجتمع تفریحی عباس آباد به شرکت سیاحتی علیصدر عاملی شد که توسعه دراین شرکت شتاب بیشتری پیدا کرده و نگرش عمیق به امر گردشگری باعث ایجاد تحولات مثبت فراوانی شد؛ که در راستای این اقدامات می توان به تاسیس شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی علیصدرمهر اشاره نمود که زیر مجموعه ی جدید شرکت سیاحتی علیصدر محسوب می شود ومی تواند به عنوان بازویی قوی در جهت نیل به اهداف اولیه گام بردارد. علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی متعدد ،مدیر عامل وقت شرکت سیاحتی علیصدر توجهی خاص به ایجاد زمینه های مناسب جهت معرفی این مجموعه خصوصاً غار علیصدر به دنیا مبذول داشتند که تلاشها و پیگیرهای فراوان منجر به ایجاد سایت اینترنتی مستقل و نیز عضویت در سازمانهای جهانی نظیر سازمان جهانی گردشگری UNWTO و انجمن غارهای توریستی جهان ISCA و… شد.
همچنین این شرکت با سرمایه گذاری در شرکت تله کابین گنجنامه، روند توسعه گردشگری استان را سرعت بخشید و هم اینک پذیرای گردشگران زیادی از داخل و خارج کشور می باشد.
دفتر مرکزی این شرکت در شهر همدان و در بلوار خواجه رشید می باشد.

• نشانی:
همدان / بلوار خواجه رشید / روبروی اداره کار / پلاک 40

• تلفن:
08138255552
08138255050

• وبسایت:
http://www.alisadr.com

• ایمیل:
info@alisadr.com

• ساعات کاری ایام هفته:
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

• رویدادهای جاری:
در حال حاضر رویدادی وجود ندارد

• رمزینه:
جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

نمایش ویدیو:

موقعیت:

مراکز اماکن تفریحی ورزشی سرگرمی بازی باشگاه شهربازی توریستی سیاحتی تعطیلات گردشگری گردش مسافرت شادی سفارش خرید و فروش خدمات باکیفیت آدرس و نشانی ارتباط ایران تهران کشور مهمترین مشهورترین معروفترین بهترین برترین باکلاس بالاشهر لاکچری شیک معرفی از مجموعه دسترسی نقشه موقعیت شماره تماس قیمت انتخاب مناسب بازدید محدوده فروش خرید ثبت آگهی رایگان کم هزینه ارزان تبلیغات موثر و تاثیرگذار سایت اینترنت شلوغ پربازدید رفت و امد گران ارزشمند مستقیم ثبت مشاغل هنری خدماتی ساعات کاری ساعت تماس با دایمی همیشگی