استدیو طراحی کارنجک

چهار سال از آغاز فعالیت رسمی استادیو طراحی کارنجک می گذرد. از آنجا که ما همواره سعی در ارائه‌ی خدمات حرفه ای در زمینه طراحی وب داریم، باورمان بر این است که قله های دست نیافتنی در طراحی (وب) وجود نداشته و در کنار فعالیت‌ها و ارائه خدمات به مشتریان خود، همگام با تکنیک های روز قدم برداشته تا نام کارنجک به جایگاه واقعی خود در کنار متخصصان این حرفه دست یابد. تلاشمان بر این است فعالیت خود را با تمرکز بیشتر در زمینه طراحی وب در راستای تحقق اهداف بلندمدتمان با شعار “آشیانه‌ای در آسمان وب ” ادامه دهیم.
امیدواریم رضایت مشتریان همواره پشتوانه و حامی کارنجک برای رسیدن به موفقیت های بیشتر در مسیرهای پیش رو باشد.
چرا کارنجک؟
ما در استودیو طراحی کارنجک به کارمان عشق می ورزیم، با اشتیاق در موردش مطالعه می‌کنیم و سعی در ارائه اثری مناسب داریم. هرگز حرفه مان ما را خسته نمی کند، پس همیشه با روحیه مضاعف سعی در خلق طرحی مناسب با تفکری خلاق داریم . باور داریم میتوانیم این تفکر را در نحوه ارائه خدماتمان نشان دهیم. شرکت های زیادی هستند که می‌توانند خدماتی مشابه ما ارائه دهند و البته ما هیچ وقت به لفظ بهترین باور نداشته ایم و این انتخاب با شماست که مجری تبلیغات خود را انتخاب کنید، البته ما همیشه در دسترس هستیم !

• نشانی:
بندرعباس / خیابان رسالت شمالی بعد از پل رسالت / ساختمان اهـورا طبقه چهارم / واحد 13

• تلفن:
33681819 76 98+
09365254620

• وبسایت:
http://www.karenjak.com

• ایمیل:

• ساعات کاری ایام هفته:
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

 

• رویدادهای جاری:
در حال حاضر رویدادی وجود ندارد

• رمزینه:
جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری:


نمایش ویدیو:

موقعیت:

مراکز اماکن سفارش خدمات باکیفیت آدرس و نشانی ارتباط ایران تهران کشور مهمترین مشهورترین معروفترین بهترین برترین باکلاس بالاشهر لاکچری شیک معرفی از مجموعه دسترسی نقشه موقعیت شماره تماس قیمت مناسب بازدید محدوده فروش خرید ثبت آگهی رایگان کم هزینه ارزان تبلیغات موثر و تاثیرگذار سایت اینترنت شلوغ پربازدید رفت و امد گران ارزشمند مستقیم ثبت مشاغل هنری خدماتی ساعات کاری ساعت تماس با دایمی همیشگی